Březen 2016

Démoni mě možná sežerou, než napíšu další článek, ale stejně to vydám

3. března 2016 v 23:33 | sarushef |  Co mě napadne
Občas mám pocit, že přes nános metaforickejch sraček není šance vidět slunce. Ale psát se má s kouzlem, svižně a dobře. A já shodou okolností teď mám dobrou náladu. Víte, někdy si přeju nemít tak živé sny. Ale mám poslední dobou s nebývalou intenzitou denně, děsivé, děsivě krásné, s ohromující silou. Nelze je odehnat, zmírnit ani uprostřed prostě usnout, protože usnout ve snu, to jde jenom v Počátku a ten film já prostě nemusim.

Jsem zpátky, trochu pozděj, ale oukej, na to jsme si zvykli, a sama sebe už taky nepřekvapim, furt nestíhám (a do maturity už líp nebude, to je mi jasný, ale na stole mi leží výtisky maturitní práce, takže mě uklidňuje aspoň to), ve skříni mi visej dlouhatánský šaty na maturiťák (už při tom nekonečným šíleným obíhání salonů bylo jasný, že ze mě neudělají cukrkandlovou princeznu - a taky ne, ale nakonec to není tak zlý), s láskou se vrhám na točení malejch momentů z života, jako třeba tady, kde ještě blonďatá dělám hovadiny s kabátem z minulýho článku, taky jsem přemejšlela nad tím blogspotem, kde mám už dokonce udělanej i celej vzhled - jenže já prostě celkově nevím, psaný texty nejdou do kopru jen na blog.cz, mám pocit, že jdou do kopru celkově, lidi prostě nebaví číst, ale mě blogovej formát vždycky bavil víc než videa, přišel mi zajímavější z hlediska sebeprezantace a já psát prostě nepřestanu a je jedno kde to bude, no nic, tohle je zas jiný téma. Taky mám zpátky zrz a už teď vím, že to zas půjde dolů, protože to prostě není to pravý, já potřebuju něco zatraceně popelavýho a spíš studenějších odstínů, spokojená asi nebudu nikdy/a díkybohu za to!


Druhý creepersky, i když ty lesklý jsem stejně miluju o chlup víc, ačkoli se mi možná rozpadnou na nohách, jediný hodinky, co se mi líbí, jenže jsou mý útlý ručce dlouhý a musí se nechat zkrátit, diář/fakt jo?, protože jestli nic, tak jsem si všechny ty úkoly začala zapisovat, nu a štětce - pět dolarů za všechny, no co mám povídat, jsou výborný.


Rest bitch face, neasi, voe, já vím že se věčně tvářim jak boží umučení, ale tohle už je fakt moc. :D :D