Prosinec 2015

Stejně vám zdrhnu

26. prosince 2015 v 23:52 | sarushef |  Co mě napadne
Hlásím se po době, která je vlastně dlouhá i pro mě (tos, Sáro, docela přestřelila). O svátcích klidu se u mě moc nedá mluvit, víc než cokoli jinýho mám před očima všechny školní povinnosti, který jsem dlouho odsouvala a teď mi padají na hlavu. Jestli přežiju tohle, přežiju už vážně všechno. Ročníková práce, nedopsaný písemky z matiky z věcí, kterejm rozumím stejně jako kvantové fyzice, sláva, asi se odstřelim.

Stalo se toho klasicky hodně, už jen kvůli tomu, že uběhlo docela docela dost času. Star Wars mně neobyčejně bavily, ač echt fanoušci samozřejmě jdou po každým nedostatku (ne, že by nebyly), ale je to taková smršť a pastva pro mozek, oči i uši, že nad tím člověk během těch dvou hodin nepřemejšlí.

Taky dost reálně přemýšlím nad odchodem na blogspot. Na blogu mě krom pravidelných čtenářů už nedrží vůbec nic, jediný, co je důvod toho, že místo na blogspot si vylejvám srdce stále do editoru blog.cz, je fakt, že jsem enormně líná sžívat se s dalším systémem a hodiny se srát s designem, než bude podle mých představ (což je taky důvod, proč jsem zatím nevydala žádný video ze střípků, věcí co, žiju a mám je natočený, protože se mi zoufale nechce stříhat to), ale stejně vím, že jednou odejdu a je to jen otázka času. Z výletu do Vídně, o kterým jsem psala, bude článek během pár dní. No a teď se vrhnu na zbytek těch fotek.

Limitka z IKEA, boží, boží, je ovocnej a skvěle voní!