Srpen 2012

Podivný kontrasty

27. srpna 2012 v 23:49 | Es Ef |  Co mě napadne
Nezáleží, jestli máte v rukách eso nebo nemáte jist vůbec nic. Občas se člověka chytne takový to podivný chvilkový zoufalství a i když víte, že vám třeba nic nechybí a jak se druhej den probudíte, bude zas fajn, právě teď je ten pocit s váma a nic, zaboha nic jej nedokáže poslat pryč.

Ne, to jsou slzy štěstí..

21. srpna 2012 v 12:03 | Es Ef |  Co mě napadne

Čekání na další článek je protáhlo mnohem dýl, než jsem čekala. Ne, že se někde nedala ukradnout hodinka dvě času, ale nebylo to natolik nutný, abych se k tomu dokázala dokopat. No nic.

Třeba zjištění, jak hrozně hloupý a neopodstatněný jsou ty naše starosti. Mám kamarádku, nedávno jsme spolu byly na pivě.
To jsou pořád kecy, jak je všechno napíču a nic nejde. Je můj pravej opak, nedokáže se u ničeho radovat. Ani trochu. A asi se poprvý ve svym životě zamilovala, tím se to všechno ještě zhoršuje. Nevydržela jsem to, řekla jsem jí, co si o jejim večnym stěžováním si myslim. Přitom je to člověk, kterej má, na co si ukáže. Stejně jí to nepomůže, ať má, co má, je nešťastná.

Pak mám kamaráda. Šťastnej každej okamžik, připravenej, že nic nedostane zadarmo. Někde mezi tím, možná pozděj, možná už dřív, mi to tak nějak docvaklo.

Proto začínám bejt těžce náchylná ke všem, kteří jenom čekají, jaký štěstí jim přijde do cesty. Ke všem, co si jenom stežujou, ztěžují život ostatním a mají pocit, jak k nim je osud krutej. Ale žít tak, že když má někdo slzy v očích a vy se ho zeptáte, co mu je a on odpoví, že je to štěstím.

A víte, je to silný. Ty nejlepší prázdniny v životě, jak se shodujem.
A vlastně jsem chtěla psát úplně o něčem jinym. No nic.


Prej je život děsně fajn

12. srpna 2012 v 19:22 | Es Ef |  Co mě napadne
Popisovat události uplynulých asi sedmačtyřiceti dnů by nebylo jednoduché. Možná bych se do toho zamotala, řekla bych spoustu nezajímavejch věcí, stejně bych pak došla k jedinýmu - tyhle prázdniny byly nejlepší v mým životě, protože jsem byla pořád venku, protože jsem měla kolem sebe spousty fajn lidí a přestala jsem řešit maličkosti. Dělala jsem věci, co jsem neměla, ale dělala je, protože se mi zdály správné, věřím, že správné byly. Staly se věci, co nikdo nečekal, možná to všechno bylo krásný jenom proto, že jsem se o tom měla s kým podělit. Tím nemyslím jenom svého muže, ale všechny, co poslouchali moje kecy, chodili se mnou pít, tahali mě ven a na akce a dělali mi tyhle prázdniny fakt hezký.

Trochu mám strach, jak to bude, až to počínaje prvním zářím pomalu skončí. Že se všecko vrátí do starejch nudnejch kolejí a časem se ty fajn věci omrzí. Na druhou stranu, na to, aby se věci vrátily, uběhlo příliš mnoho času a změnilo se přiliš mnoho věcí. A ještě jedna věc, nemyslím na to, co bude zítra, zajímá mě jenom to, co je teď a tady. Tak.

A ještě něco. Mrkněte na mou facebookovou stránku a podle libosti třeba i lajkněte. Díky.

Říkejte si tomu, jak chcete

5. srpna 2012 v 0:20 | S. |  Co mě napadne
Začínám být alergická na to, když mi někdo začne popisovat, jak se celý prázdniny nudí. Když mi lidi, co nikdy nezažili nic zlýho, začnou popisovat, jak mají těžkej život, protože jim rodiče dali k nákupům oblečení jenom tři litry a jak se utápej v depresích. V takovym případě raděj stáhnu periskop a odplouvám. Víte, asi jsem se trochu změnila. Zjistila jsem, jak hloupé je štěstí. Přestala jsem řešit hlouposti, co mi prekáží v cestě. Jinak to nejde, pokud nechcete skončit s žiletkou v ruce, jako polovina mé generace. Všichni mají milion problémů, ve třinácti s nešťastnou láskou, s pár kilama navrch. Někdy i jen tak, protože to tak přece mají všichni. Nikdo není spokojenej a pokud jsou nějaký sny, pak někde daleko v budoucnosti.

Nejsme šťastný, jen čekáme, až se to otočí, až budem bydlet v New Yorku, koupíme si Chanel kabelky a do našich životů vstoupí osudový lásky. A přitom jsme v tom nejkrásnějším období, svobodný, nemáme zodpovědnost, povinnosti, máme bejt šťastný. Jestli Lennon řekl, že láska je odpověď, pak měl pravdu. Není to jen, že někoho milujete, je to způsob, jímž nahlížíte na sebe samotnýho, na věci, činnosti, co máte rádi. Je o to tom, jestli máte rádi svůj život. Jestli jste šťastní.


30 vjěcý co by vás mohly zajýmat

1. srpna 2012 v 21:57 | S. |  Co mě napadne
Spousta informací, které si, zcela upřímně, vyplňuji hlavně pro vlastní potřeby,
Mějte fajn týden :)

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
Zadaná. Měsíc. Je to neskutečné, pohádkové, nepřestavitelné. A hrozně křehké a roztomilé. Čas ukáže, jestli spolu dokážeme být..